Чому активоване вугілля для фільтрів особливо ефективне у покращенні якості повітря

Кам'яновугільне вугілля вважається найкращим. Це з внутрішнім будова: він має особливо розвинену пористу структуру. Промисловість розробляє нові види вугілля, наприклад активоване вугілля з нафтового коксу. Технологія виробництва різна в залежності від вихідної сировини, але найчастіше полягає в обробці вугілля перегрітою водяною парою: це розкриває закриті пори і робить площу поверхні частинок вугілля величезною.

14 серпня 2019

Характеристики та особливості фільтруючих матеріалів для повітряних фільтрів

Фільтруючі матеріали для повітря – це поліефірні полотна, з яких формуються фільтри, що затримують домішки та частки.

14 серпня 2019

Фільтри фанкойлу: призначення, властивості та функціонал

Файнкол є останнім етапом обробки атмосфери у кондиціонерах, здійснюючи нагрівання, охолодження. Щоб подавати свіже та чисте повітря, застосовуються спеціальні фільтри для фанкойлів, що виробляються у вигляді змінного картриджа.

14 серпня 2019

Чому на кишенькові повітряніфільтри варто звернути увагу?

Якщо потрібно придбати кишенькові фільтри для вентиляції, то звернутися до нашої організації — найкраще рішення. Справа в тому, що покупці, які співпрацювали з нами, оцінили широкий асортимент.

4 червня 2019

Що варто знати про особливості та позитивних сторонах водяних фільтрів?

Нашими покупцями також була гідно оцінена доступна вартість виробів. Кожен замовник може отримати компактні фільтри для води у потрібному обсязі без відчутних витрат.

4 червня 2019

У чому полягає корисність жироуловлювальних фільтрів?

Жироуловлюючий фільтр для витяжки для уловлювання масляних частинок, кіптяви широко застосовується в побуті. Подібні пристрої дають можливість забезпечити ефективне очищення повітря на кухні під час інтенсивного використання побутових приладів при приготуванні їжі.

4 червня 2019

Особливості касетних фільтрів для вентиляції

Касетні фільтри зовні схожі на панельні моделі, є їх гофрованим різновидом і є змінними блоками в системах припливної, припливно-витяжної вентиляції або кондиціювання..

27 травня 2019

Відмінності вугільних вентиляційних фільтрів

У сучасному світі все частіше порушується питання про те, що повітря все сильніше отруюється не найкориснішими домішками. Проте зовсім не складно забезпечити собі та своїм близьким свіже повітря у домашніх та робочих умовах життя.

27 травня 2019

Де придбати циліндричний фільтр ?

На ринку затребуваний фільтр повітряний циліндричний, що очищає пил в установках порошкового фарбування та системах пневмотранспорту. Він очищує повітряні потоки від небезпечних газоподібних речовин. У зв'язку з цим фільтр встановлюється в адміністративних будівлях та виробничих приміщеннях, аеропортах та критих паркінгах.

27 травня 2019

Чистка вентіляційних фільтрів

Повітряні фільтри вважаються основним елементом у вентиляційній системі. З самого початку вони потрібні для того, щоб захистити обладнання, приміщення від проникнення пуху, пилу та інших частинок.

27 травня 2019

Рамка із нержавіючої сталі

Використовуємо нові матеріали та розширюємо варіанти використання нашої продукції. При виготовленні даних фільтрів у конструкції рами використовується нержавіюча сталь, яка має антикорозійні властивості та стійкість до вологи, що дозволяє використовувати даний тип продукції у спеціалізованому устаткуванні для фільтрації повітря в агресивних середовищах.

26 травня 2017

Фільтр циліндричний

blog

Прагнучи задовольнити запити наших партнерів та клієнтів, ми розробляємо нові технології фільтрації повітря. Розширюючи асортимент нашої продукції, сьогодні запущено у виробництво - Фільтр Повітряний Циліндричний/ФВЦ.

26 травня 2017

Наші контакти