27 травня 2019

На ринку затребуваний фільтр повітряний циліндричний, що очищає пил в установках порошкового фарбування та системах пневмотранспорту. Він очищує повітряні потоки від небезпечних газоподібних речовин. У зв'язку з цим фільтр встановлюється в адміністративних будівлях та виробничих приміщеннях, аеропортах та критих паркінгах. Очищувачі повітря присутні в житлових будинках і котеджах. Його установка необхідна, тому що чисте повітря є основним принципом міцного здоров'я людини.

Область призначення фільтра

Застосовувати повітряний фільтр циліндричний можна повсюдно. Він добре підходить при очищенні повітря в різних галузях промисловості, наприклад, фармація, виробництво продуктів харчування тощо. Також він обов'язково потрібен у кафе, ресторанах, закладах громадського харчування. За допомогою таких фільтрів виконується очищення повітряних потоків у бізнес-центрах та виробничих будівлях.

Такі установки потрібні в системах підготовки повітря для фарбувально-сушильних камер. З їхньою допомогою покращується якість припливного повітря в приміщеннях, в яких ставиться завдання забезпечити комфортні умови та гарантувати подачу чистого повітря. Подібні установки здатні виконати завдання нейтралізації незначних концентрацій органічних кислотних пар у медичних установах. Вони застосовуються в комп'ютерних залах та лабораторіях, оскільки здатні вбирати молекули токсичних та грибкових речовин. У зв'язку з цим вугільні фільтри монтуються у витяжні системи, які повністю здатні ліквідувати поганий запах.

Як бачите, це найважливіша складова системи вентиляції, без якої її функціональність не буде на належному рівні.

Переваги

Використовується циліндричний повітряний фільтр на вирішення безлічі завдань, наприклад, очищення повітря на молекулярному рівні. З його допомогою можна проводити фарбувальні роботи поблизу житлової інфраструктури. З цією установкою у приміщенні забезпечується екологічна безпека на належному рівні

Під час обслуговування установки не доведеться купувати додаткове обладнання. Вийняти циліндри не складно. З них необхідно витягти вугілля та гранули, засипати їх знову. Після цього потрібно знову вмонтувати в конструкцію і продовжувати їй користуватися. Також змінні фільтри характеризують тривалий термін експлуатації.

Обслуговування на найвищому рівні

Придбати вугільний циліндричний фільтр можна в компанії “АероФільтр”. Клієнту надаються найкращі умови співпраці:

  • Високоякісний товар;
  • Ввічливі співробітники компанії нададуть консультацію з усіх питань;
  • Відмінний сервіс, індивідуальний підхід до кожного замовника

Звертаючись до компанії, що спеціалізується на фільтраційній продукції, можна повністю впевненим у її якості. Це підтверджують постійні клієнти, такі як VTS, LENNOX, VENTS. За допомогою таких фільтрів швидко вирішуються питання, пов'язані із очищенням повітряних викидів. З такою установкою користувач має можливість отримати повітря, яке повністю придатне для дихання, тому що в ньому відсутні шкідливі домішки.