27 травня 2019

Повітряні фільтри вважаються основним елементом у вентиляційній системі. З самого початку вони потрібні для того, щоб захистити обладнання, приміщення від проникнення пуху, пилу та інших частинок. Фільтрування повітря - важливий процес під час обробки повітря, а фільтри – важливим компонентом, якому варто приділити максимум уваги. Звичайно, щоб в приміщення надходило виключно чисте повітря, ці елементи варто іноді чистити від різних забруднень і пилу. Зазвичай, ця процедура здійснюється щонайменше один раз на тридцять днів. Якщо у вас є кишенькові фільтри для вентиляції та потрібне очищення, звертатися за подібною послугою варто до досвідчених професіоналів.

Фільтри повітряні, кишенькові, особливості

Кишенькові фільтри являють собою пристрої, що складаються з металевої основи у вигляді рами і матеріалу, за допомогою якого фільтрується пил, бруд, пилок та інші мікрочастинки. Такі пристрої використовуються для попереднього очищення або захисту теплообмінників. Кишеньковий фільтр вентиляція чудово справляється з поставленими перед ним цілями. Найчастіше такий вид пристроїв встановлюють у тих випадках, коли є точні параметри чистоти.

Кишеньковий фільтр для вентиляції застосовується у різних сегментах промисловості, у побутових умовах. Завдяки такому пристрої мінімізується рівень забрудненості приміщення. Серед головних переваг таких елементів варто виділити:

- Доступні різні класи очищення, починаючи від грубого і закінчуючи тонким. Тут все залежить від вибору моделі;

- Достатньо великий термін служби;

- Відмінна пропускна спроможність;

- Ціна на кишеньковий фільтр g4 та інших моделей цілком доступна;

- Матеріал, з якого виготовляється жаростійкий фільтр;

- Просте встановлення;

- Конструкція виготовлена ​​у вигляді кишень, завдяки чому збільшується площа фільтрації.

Завдяки таким перевагам , кишенькові фільтри мають попит, вони особливо актуальні і затребувані. Але, незважаючи на це, їм необхідне регулярне чищення.

Для чого потрібне чищення?

У вентиляційних системах, у яких встановлені фільтри, іноді збираються бактерії, пил, пилок, вихлопні гази та інші шкідливі речовини. І щоб людина не завдавала собі шкоди, а пристрій повноцінно функціонувало, важливо вчасно очищати очищення. У разі сильної забрудненості фільтра, знижується пропускна здатність, відповідно, у приміщення надходить менший обсяг чистого повітря, ефективність роботи мінімізується. Виходячи з цього обладнання працює з підвищеним ступенем зносу і може зламатися раніше часу.

Взагалі фільтри встановлені у вентиляційних системах, розраховані на багаторазове застосування. Тому без чищення тут не обійтись. Замовляти таку послугу варто лише у висококваліфікованих фахівців. Тільки тоді можна розраховувати на якісне усунення забруднюючих речовин. При виборі фахівців необхідно звернути увагу до досвіду роботи, кваліфікацію, наявність необхідних пристроїв.